Baigiamajame „BŪK SAUGUS“ 2017 renginyje – apdovanojimai geriausiesiems

Data

2017 12 20

Įvertinimas
0
2017 12 20 saugus7.jpg

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariate vyko 2017 metų Panevėžio rajono savivaldybės finansuojamos tęstinės programos „Būk saugus“, kuri skirta visos bendruomenės saugumo idėjai propaguoti, savisaugos ir turto apsaugos įgūdžiams įdiegti ir saugioms gyvenimo sąlygoms sudaryti, baigiamoji konferencija ir geriausiųjų apdovanojimai.

Renginyje dalyvavo Panevėžio rajono meras P. Žagūnis, Panevėžio rajono seniūnai, bendruomenių pirmininkai, seniūnijų socialiniai darbuotojai, saugių kaimynysčių grupių koordinatoriai, policijos rėmėjai ir kiti svečiai. Susirinkusiuosius sveikino ir padėkojo už bendradarbiavimą Panevėžio apskrities vyriausiojo polcijos komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, R. Žekonis ir Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas V. Sabonis.

Konferencijoje apdovanotos 2017 metais išrinktos saugiausios Panevėžio rajono seniūnijos. Pirmąją vietą užėmė Vadoklių seniūnija, seniūnas Vytautas Kaupas, antroji vieta atiteko Miežiškių seniūnijai, seniūnas Albinas Jacevičius, trečioji – Raguvos seniūnijai, seniūnas Juozas Skorulskis. Seniūnams įteiktos vertingos dovanos ir padėkos raštai.

Nepamirštos ir kitos seniūnijos – visoms įteiktos seniūnijos saugumui stiprinti skirtos dovanos ir padėkos. Pabrėžta, kad labai svarbus seniūnijų socialinių darbuotojų darbas – jų kasdienis triūsas, nes jie stipriai prisideda prie saugesnės ir sveikesnės aplinkos kūrimo.

Pasveikinti ir apdovanoti aktyviausi 2017 metų policijos rėmėjai. Jų pagalba ir darbas labai reikalingi policijos pareigūnams.

Konferencijos svečiai pasidžiaugė aktyvėjančiu ir stiprėjančiu policijos ir kitų institucijų bendradarbiavimu, stengiantis, kad kiekvienas gyventų saugesnis ir laimingesnis. Dalyviai kalbėjo apie saugios aplinkos formavimo galimybes ir perspektyvas, poreikį ir ypatumus.

Bendruomenės pareigūnai pristatė Panevėžio miesto ir rajono policijos veiklos ataskaitą, aptarė saugią kaimynystę. Pabrėžė, kad į saugesnės aplinkos kūrimą vis daugiau įsitraukia patys bendruomenės nariai, kurdami saugios kaimynystės grupes, stodami į policijos rėmėjų gretas ir kitaip teikdami pagalbą pareigūnams.

Įvertintos diegiamos naujos technologijos – vaizdo filmavimo kameros, užkertančios kelią nusikaltimams arba padedančios išaiškinti pažeidėjus. Dovaqnmų krepšeliuose būtent šias dovanas ir rado aktyvūs bendruomenės nariai, kad dar efektyviau būtų sprendžiamos ne tik saugumo, bet ir kitos bendruomenės problemos.


 

Apdovanojimus pelnė


 

Aktyvūs švietimo ir ugdymo įstaigų darbuotojai:


 

Geda Nakvosienė (Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, socialinė darbuotoja).

Justina Baltramiejūnė (Krekenavos M. Antanaičio gimnazija).

Algirdas Rutkauskas (Raguvos gimnazija).

Vaidas Pocius (Krekenavos M. Antanaičio gimnazija).

Gita Kubilienė (Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, socialinis darbuotojas).

Rimtas Baltušis (Velžio gimnazija).

Edita Kazlauskienė (Panevėžio rajono psichologinė-pedagoginė tarnyba).

Panevėžio rajono socialinių paslaugų centro padalinys Vadoklių nestacionarių socialinių paslaugų namai.

Panevėžio rajono Ramygalos atvirasis jaunimo centras.


 

Aktyvios Panevėžio rajono bendruomenės ir jų atstovai:


 

Gyventojų bendruomenė „Daukniūnai“.

Asociacija „Berniūnų bendruomenė“.

Bernatonių bendruomenė.

Krekenavos bendruomenė „Tiltas“.

Paįstrio gyventojų bendruomenės centras.

Miežiškių gyventojų bendruomenė.

Naujamiesčio piliečių draugija.

Jotainių kaimo bendruomenė.