Bendruomenės pareigūnai su policijos rėmėjais, rengia akcijas, dalyvauja renginiuose, skatina būti budriais, saugoti savo turtą

Data

2019 08 27

Įvertinimas
0
Svetaine0.jpg

Priemonių, užtikrinančių visapusišką apsaugą nuo vagystės – nėra, tačiau jei rūpestingiau saugotume savo turtą, jų tikrai sumažėtų. Bendruomenės pareigūnai su jaunaisiais policijos rėmėjais ir policijos rėmėjais, rengia akcijas, dalyvauja renginiuose, skatina būti budriais, saugoti savo turtą.

Prekybos centre „BABILONAS“ surengė akciją „Nežinojimas – neatleidžia nuo atsakomybės“. Akcijos metu prekybos centro lankytojai buvo skatinti būti budriais, saugoti savo turtą, atsakingiau pirkti elektroninėse parduotuvėse. Visais įtartinais atvejais informuoti policijos pareigūnus.

Bendruomenės pareigūnai su policijos rėmėjais dalyvavo Panevėžio m. renginyje „Susitikime penktadieniais“ ir renginyje „Baltijos kelias 30“ susitiko su gyventojais ir svečiais. Vykdė turtinių nusikaltimų bendrąją prevenciją, kalbino žmones, dalino lankstinukus ir dovanėles skatinančias būti budriais ir taip apsaugoti savo turtą.

 Gyventojų bendruomenės šventėje „Tvarkdaraitis“, vaikams kalbėjo apie saugų kelią, Lietuvos respublikos kelių eismo taisyklių reikalavimus, dalino atšvaitus, suaugusius švietė turtinių nusikaltimų prevencijos klausimais.

Panevėžio mieste ir rajone 2019 m. įsteigtos 4 naujos saugios kaimynystės. O tai reiškia, kad gyventojai nusprendė ir pasiryžo savo gyvenamąją teritoriją stebėti, informuoti pareigūnus apie negeroves ir jaustis saugiai. Nors pareigūnai pastoviai apie tai kalba, vagys vis tiek pasinaudoja žmonių naivumu – išvilioja pinigus, apvagia butus ir pavagia automobilius.

Bendruomenės pareigūnai kviečia gyventojus būti budriais ir saugoti savo ir kaimyno turtą nuo vagių. Informuokite patikimus kaimynus, kad išvykstate ir paprašykite prižiūrėti jūsų turtą. Pagal galimybes įsirenkite signalizacijas ir vaizdo stebėjimo sistemą. Informuokite policijos pareigūnus apie įtartinus skambučius, įtartinai besisukiojančius automobilius, įtartinus asmenis, įsiminkite jų išvaizdą. Informaciją galite pateikti www.epolicija.lt arba tel. 112, 8 700 600 00. Pasikonsultuoti ir pasiteirauti galite kreiptis į Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnus darbo dienomis tel. 8 700 62913, 8 700 62923.