Data

2019 09 05

Įvertinimas
2

2019 m. rugpjūčio 29-30 dienomis Vengrijoje Szegedo mieste vyko Pasaulio baidarių-kanojų irklavimo meistrų ( veteranų ) čempionatas „ICF MASTERS CANOE SPRINT WORLD CHAMPIONSHIPS 2019“.  Lietuvai šiame čempionate atstovavo sporto klubo „Sportuok su Sigitu“  8 nariai, kurie iškovojo 1 aukso, 6 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą.

Klubo vadovas Sigitas Bulovas, buvęs  Klaipėdos AVPK areštinės viršininkas  ir prieš keletą metų išėjęs į užtarnautą pensiją,  subūrė  irklavimo entuziastus, kurių gretose yra nemažai policijos pareigūnų ir veteranų. S. Bulovas  atlikdamas didelį organizacinį darbą. „ICF MASTERS CANOE SPRINT WORLD CHAMPIONSHIPS 2019“ čempionate dalyvaudamas pelne bronzinį apdovanojimą vyrų keturviečių  50-54 amžiaus grupės rungtyje.

Čempionate dalyvavo ir Panevėžio AVPK KP SNTV vyr. tyrėja Aleksandra Čechova, kuri  vienvietėje valtyje 55-59 metų amžiaus moterų grupėje 200 ir 500 m. nuotoliuose  užėmė  5 vietas. Jai geriau sekėsi komandinėse valtyse. Moterų dvivietėje  valtyje  kartu su Lenkijos atstove Jolanta Niedzielczyk savo amžiaus grupėje 500 metrų distancijoje pelnė sidabrinį apdovanojimą, o 200 m. distancijoje auksinį. Be to 200 m. distancijoje kartu su kauniečiu Broniumi Ivanausku irkluojant dvivietėje valtyje (mikse)  A. Čechova dar karta iškovojo vicečempionės titulą. Fiziniam ir psichologiniam pasiruošimui varžyboms pareigūnei padėjo bendradarbiavimas su Panevėžio AVPK fizinio- kovimo sporto instruktoriais, tiesioginio vadovo Renato Trepeko ir SNT valdybos pareigūnų palaikymas. Be to nemažas būrys Panevėžio AVPK  ir AVPK miesto ir rajono komisariato pareigūnų  vaikų taip pat kultivuoja irklavimą Panevėžio sporto centro trenerio Vytauto Vaičikonio, kuris be to irgi padėjo A. Čechovos pasiruošimui varžyboms, irklavimo klube. Pareigūnų R. Trepeko, A. Račkausko, S. Juškauskienės sūnus laimėjo ir iškovojo ne vieną prizinę vietas Lietuvos ir miesto pirmenybėse, o T. Mačeno, L. Keblienės ir S. Bružienės vaikai šiais metais iškovojo medalius miesto pirmenybėse.