Pareigūnai aptiko nelegalių degalų

Data

2019 02 08

Įvertinimas
2
kuras.jpg

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai vykdydami šešėlinės ekonomikos reiškinių kontrolę ir  užkardymą, nuolat tikrina informaciją dėl akcizinių prekių nelegalios apyvartos.

2019-02-05 bendradarbiaujant su Panevėžio apskrities VMI pareigūnais, atliktas patikrinimas ir pas Panevėžio rajono gyventoją aptikta nelegali degalinė.

Patikrinimo metu, šiam rajono gyventojui priklausančiame pastate buvo rasta 1 100 l, įtariama, kontrabandinio dyzelino kuro ir visa reikalinga įranga kuro perpylimui.

Vyras ne tik neturi leidimo prekiauti kuru, bet ir negalėjo pateikti kuro įsigijimo dokumentų, todėl kuras paimtas iki teismo sprendimo priėmimo.

Panevėžio apskrities VPK KP ENTV pareigūnai bendradarbiauja ne tik su Panevėžio apskrities VMI pareigūnais. Šiame patikrinime taip pat dalyvavo Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Panevėžio agentūros pareigūnai.

Dėl minėto įvykio pradėta teisena pagal LR ANK 173 straipsnį. Naftos produktų, biokuro, bioalyvų ir kitų degiųjų skystų produktų gamybos, žymėjimo, gabenimo, laikymo, prekybos ir apskaitos taisyklių pažeidimas. Už minėtus pažeidimus gresia bauda nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki šešių tūkstančių eurų.