BDAR
gdpr

Ataskaitiniai veiklos pristatymai ir rezultatų aptarimai

2020 metais vasario 13 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko ataskaitinis veiklos pristatymas ir rezultatų aptarimas. Renginyje dalyvavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Lietuvos ir Panevėžio policijos profesinių sąjungų vadovai, Seimo nariai, socialinių partnerių ir apskrities savivaldybių atstovai.

Generalinis komisaras Renatas Požėla pristatė naują Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininką Rimantą Bobiną. Panevėžio apskr. VPK viršininko pavaduotojas Renaldas Žekonis pristatė 2019 metais nuveiktus darbus ir pasiektus rezultatus. Apibendrindamas pareigūnų darbus, džiaugėsi augančiu visuomenės pasitikėjimu. Panevėžyje jis siekia net 89 proc. tai geriausias šalies rodiklis. Tai svarbus pareigūnų įvertinimas už jų atliktus darbus. Buvo apdovanoti 2019 metais geriausius rezultatus pasiekę pareigūnai.

Policijos pareigūnų nuveikti darbai ir pasiekti rezultatai, taip pat buvo aptarti ir Panevėžio apskr. VPK teritoriniuose padaliniuose, Kupiškyje, Rokiškyje, Biržuose ir Pasvalyje. Miestų ir rajonų komisariatų vadovai bendravo su visuomene, pristatė 2019 metais nuveiktus darbus, kartu analizavo aktualiausias problemas. Panevėžio apskr. VPK vadovus džiugina, kad augantį pasitikėjimą policija demonstruoja ne tik apklausų rezultatai, susipažinti su policijos veikla susirenka vis daugiau žmonių.

Įrašų
puslapyje