BDAR
gdpr

Duris moksleiviams atvėrė Panevėžio apskrities policija

Kovo 21-ąją Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas duris atvėrė moksleiviams – siekė supažindinti su policijos veikla, tikslais, pareigūnų darbo ypatybėmis, karjeros galimybėmis ir išsamiai pristatyti aktualią informaciją, kurią turi žinoti jaunuoliai, svajojantys apie policininko profesiją.

Susirinkusiuosius pasveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Renaldas Žekonis. Jis vylėsi, kad į komisariatą atėję jaunuoliai – būsimi kolegos, papildysiantys policijos darbuotojų gretas.

Renginio dalyviams parodytos ištraukos iš patrulių kasdienybės. Šmaikštūs vaizdeliai ne tik kėlė šypsenas, bet ir nuoširdžiai prajuokino. Kiti vaizdai, priešingai, atskleidė ir pavojų, rizikos, kupiną pareigūnų darbo dalį.

Kalbėjusieji minėjo, kad policininko darbas reikalauja ne tik geležinės kantrybės, nes dirbti tenka su įvairių socialinių sluoksnių, įsitikinimų ir pažiūrų žmonėmis, bet ir drąsos, budrumo, gero fizinio pasirengimo, ištvermės, atsakomybės.

Atvirų durų dienos programą papildė ir svečių iš Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto bei Lietuvos policijos atstovų pristatymai. Mokymo įstaigos papasakojo apie savo veiklą, studijų programas ir stojimo sąlygas, susirinkusius moksleivius sudomino skaidrėmis ir vaizdo klipais, kurie atskleidė mokslų specifiką. Taip pat apie studijų programą, sunkumus ir džiaugsmus mokantis bei įgūdžius įgytus praktikoje papasakojo studentai ir kursantai.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su policijos ginkluote. Ją demonstravo ginklininkas Valdas Norvaiša. Mokiniams pristatytos specialiosios priemonės: lazdos, dujų balionėliai, antrankiai, elektros šokas. Ginklininkas parodė ir išsamiau papasakojo apie šautuvus.

Atvirų durų dienos programą baigė kinologo ir tarnybinio šuns pasirodymas. Mokiniai buvo sužavėti, klausė pareigūno apie šuns dresūrą, domėjosi, kaip jis padeda tarnyboje.

Įrašų
puslapyje