2023-05-27 suvestinė

Gegužės 27 d. apie 23 val. 17 min. vyras (gim. 1999 m.) pranešė, kad 2023-05-27 apie 23 val. 15 min. Biržų r., Vabalninko sen., Šukionių k., iš kiemo pavogtas automobilis VOLVO V40. Nustatyta, kad automobilį pasisavino neblaivi (2.44 prom.) moteris (gim. 1984 m.). Automobilio vertė 800 eurų. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamajai moteriai įteiktas šaukimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Gegužės 27 d. apie 11 val. 14 min. vyras (gim. 1980 m.) pranešė, kad Panevėžyje, Ramygalos g., iš garažo, pavogti jam priklausantys daiktai: benzininė žoliapjovė, medinė vaikiška lova, 4 vnt. ratlankių R18, 4 vnt. chromuotų ratlankių R18, 4 vnt. vasarinių padangų R18, moteriškas dviratis, du kelioniniai lagaminai su ratukais. Nuostolis – 1900 eurų.Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Gegužės 27 d. apie 14 val. 30 min. Kupiškio r. Noriūnų k. Parko g., kieme, neblaivus (2.03 prom.) vyras (gim. 1986 m.) užvedė automobilį WV PASSAT, jo nesuvaldė ir atsitrenkė į kieme buvusius asmenis. Vieną iš kliudytų asmenų sužalojo. Paguldytas į Panevėžio Respublikinę ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 2 d.

Gegužės 27 d. apie 0 val. 50 min. Panevėžyje, Ukmergės g., asmens apžiūros metu pas vyrą (gim. 1980 m.) rasta ir paimta: vienas maišelis su baltos ir penki maišeliai su mėlynos spalvos milteliais bei indelis su devyniomis tabletėmis (įtariama, jog tai – narkotinės ar psichotropinės medžiagos). Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

Gegužės 27 d. apie 0 val. 40 min. Panevėžyje, Ukmergės g., sustabdytame patikrinimui automobilyje TOYOTA, rasti baltos spalvos milteliai su, galimai, narkotinė medžiaga. Nusikalstamos veikos padarymu įtariami vyrai (gim. 1980 ir 1982 m.) sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

Gegužės 27 d. apie 3val. 47min., Pasvalio r., Pumpėnų mstl., Ąžuolyno a., sustabdytame patikrinimui automobilyje PEUGEOT 807, rastas sulankstytas popieriaus lankstinukas su žalsvos spalvos augaline narkotine medžiaga, galimai, marihuana. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas vyras (gim. 1993 m.) sulaikytas.Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.
Gegužės 28 d. apie 0 val. 20 min. Rokiškyje, P. Cvirkos g., sustabdytas patikrinimui automobilis VW Passat, be valstybinių numerių, kurį vairavo neblaivus (3.14 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vyras (gim. 1998 m.). Automobilis nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu sulaikytas.

Atnaujinimo data: 2023-05-28