BDAR
gdpr

Įkasta naujojo Panevėžio policijos pastato statybų pradžią simbolizuojanti kapsulė

Data

2021 05 28

Įvertinimas
2
189206222_485127716035101_6238517234062541209_n.jpg

Šiandien, gegužės 28 dieną, vyko naujojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato statybų pradžią simbolizuojančios kapsulės įkasimo ceremonija.

Renginio vedėjas pasidžiaugė, kad šią gražią misiją sveikina ir pats dangus, nuo pat ankstyvo ryto šviečianti saulė. Susirinkusiems svečiams pasiūlyta šiek tiek pakeliauti laiku: pasižiūrėti į dabartį ir planuojamą ateitį. Reportaže buvo pristatyta, kaip dabar Panevėžyje keturiuose skirtinguose pastatuose dirba pareigūnai ir, kaip atrodys naujasis pastatas. Taip pat svečiai išvydo, kaip su naujo pastato statybomis Panevėžio pareigūnus sveikina visas miestas: skambėjo miestiečių pasisakymai apie policiją ir šmaikštūs linkėjimai.

Šventėje Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla sakė, kad policija yra progresyvi ir inovatyvi organizacija, tad atsinaujinimas vyksta nuolat. Linkėjo, kad naujasis pastatas taptų jaukiais namais, kur būtų dirbama vieningai siekiant bendro tikslo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas minėjo, kad šio pastato policija laukia jau dvidešimtmetį. „Iš tiesų buvo nueitas ilgas kelias: galimybių pagerinti pareigūnų darbo sąlygas siekė buvę komisariato vadovai, sprendimų ieškota drauge su vietos valdžia ir Lietuvos policijos departamentu. Dabar jau galime išskirti tris reikšmingas datas. Pirmoji – tai data, kai 2018 metais buvo pasirašyta naujojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato statybų sutartis. Antroji – šiandien, 2021 metų gegužės 28 diena, kai čia, statybvietėje įkasta kapsulė, mes matome realių darbų pradžią. Ir trečioji data, kurios labai laukiame, tai 2022 metų rugpjūčio mėnuo, kuomet dirbti kartu, po vienu stogu, pradės policijos pareigūnai iš visų keturių dabar veikiančių komisariato pastatų Panevėžyje. Modernus ir ekonomiškas pastatas bus daug patogesnis ne tik darbuotojams, bet ir gyventojams.“,- sakė Panevėžio apskrities policijos vadovas.

Sveikinimo žodį taip pat tarė Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas ir „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Prieš įkasant laiko kapsulę naujausia Panevėžio apskrities policijos pareigūnė Asta Zdažinskaitė, kuri visai neseniai ištarė priesaikos žodžius ir pradėjo tarnybą, perskaitė žinutę ateities kartoms – kapsulės linkėjimo tekstą .

Kapsulė statybų vietą pasiekė moderniai, oru skriejančiu dronu, o kad statybos vyktų sėkmingai jas palaimino Panevėžio apskrities policijos kapelionas Gediminas Jankūnas.