BDAR
gdpr

Įteikta padėka girtą vairuotoją padėjusiam sulaikyti vyrui

Data

2021 11 16

Įvertinimas
0
IMG_20211115_081353-3.jpg

Ankstyvą pirmadienio rytą Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas susitiko su Vilniaus mieste gyvenančiu Ramūnu Ušinsku, kuris atvykęs aplankyti Kupiškio rajone gyvenančių tėvų, pasižymėjo pilietišku elgesiu.

R. Ušinskas liepos mėnesį Kupiškio rajone, atvykęs aplankyti savo tėvų, atkreipė dėmesį į po miestelį važinėjantį, galimai važiavimo greitį viršijantį asmenį, kurį sustabdė norėdamas pasikalbėti dėl netinkamo elgesio. Sustabdžius automobilio vairuotoją, paaiškėjo, kad jis yra neblaivus. Neblaiviam asmeniui nuvažiavus toliau automobiliu, R. Ušinskas mobiliuoju telefonu nufilmavo asmens vairavimo faktą, apie pažeidimą pranešė policijos pareigūnams. Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, nes sustabdytas vairuotojas į alkoholio kiekio matuoklį įpūtė daugiau nei 1,5 prom.

Rugsėjo mėnesyje pasikartojo analogiška situacija. R. Ušinskui svečiuojantis pas savo tėvus, šis sužinojo, kad tas pats žmogus įsigijo naują automobilį ir vėl galimai važinėja neblaivus po miestelį. R. Ušinskas kartu sus savo giminaičiu asmeniniu automobiliu pradėjo ieškoti galimai neblaivaus vairuotojo, o pastebėjęs jį sėdintį prie automobilio vairo, savo asmeniniu automobiliu blokavo kelią, pribėgęs prie sustojusios transporto priemonės ištraukė iš automobilio užvedimo spynelės raktelius, pranešė apie įvykį policijos pareigūnams. Dėl šio įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas, nustatyta, kad kraujyje sulaikyto asmens kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. 

Džiaugiamės ir didžiuojamės pilietišku poelgiu, skatiname visus nebūti abejingais kitų žmonių daromoms nusikalstamoms veikoms ir administraciniams nusižengimams. Skambutis policijos pareigūnams gali išgelbėti Jūsų, Jūsų vaikų ar anūkų gyvybę.

R. Ušinskui buvo įteikta Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Rimanto Bobino padėka, už pilietiškumą, aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą policijai, taip pat simbolinė dovana ,,Angelo sparnai’’.