BDAR
gdpr

Lankantiems artimųjų kapus pareigūnai primena saugotis vagišių

Data

2020 10 29

Įvertinimas
0
1k.jpg

Šią savaitę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės prevenciškai lankė Kupiškio rajone esančias teritorijas prie kapinių, sutiktiems gyventojams įteikė po trumpą atmintinę ,,Aš rūpinuosi automobilio ir asmeninių daiktų saugumu’’, taip pat prie kapinių įrengtuose stenduose pakabino plakatus su informacija, kaip teisingai pasirūpinti asmeninių daiktų saugumu.

Liūdna, tačiau prevencinių apsilankymų metu pareigūnės pastebėjo, kad gyventojai savo automobiliuose palieka brangius daiktus, rankines, pinigines, net gi neužrakintus automobilius be priežiūros, kuriuose vertingi daiktai.

Kasmet šiuo laikotarpiu policija sulaukia pranešimų, kad atvažiavę tvarkyti artimųjų kapų, piliečiai palikę automobiliuose savo daiktus, jų neberanda. Dažniausiai, išdaužus stiklus, pavagiami palikti nešiojamieji kompiuteriai, mobilieji telefonai, dokumentai, rankinės ir t. t . Policija ragina atidžiau rūpintis savo turtu. Lankydami savo artimųjų, bičiulių ramybės ir poilsio vietą – kapines, nepamirškite, kad čia gali lankytis ir vagys. Net ir neilgam palikdami automobilį, visada patikrinkite, ar įjungta, ar tinkamai veikia apsaugos sistema, niekada nepalikite atrakintų durų, atidarytų langų bei stoglangių ir spynoje užvedimo raktelių, taip pat ir daiktų, o jei paliekate, paslėpkite, kad daiktai nebūtų akivaizdžiai matomi. Rankines, automobilio dokumentus visada pasiimkite kartu. Tvarkydami artimųjų kapus, stebėkite, ar aplinkui nevaikšto įtartini asmenys. Niekada prie artimųjų kapų nepalikite rankinių ir kitų daiktų nors ir trumpam laikui.

Būkite atidūs, saugokite save ir savo turtą!

Prašome gyventojų, pastebėjus prie kapinių esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis, automobilius, įsidėmėti jų požymius ir nedelsiant pranešti policijai telefonu 112, arba naudojantis elektroninėmis paslaugomis www.epolicija.lt.