BDAR
gdpr

Netektis Policijos bendruomenėje

Data

2019 10 22

Įvertinimas
4
Uzujauta.jpg

JONAS NORGĖLA
1983-07-26 - 2019-10-21

Spalio 21 d. krepšinio aikštelėje netikėtai užgeso Jono gyvybė.

Gimęs Rokiškio rajone, Pandėlyje, savarankišką savo šeimos gyvenimą kūrė Biržuose, nuo 2008 metų tarnavo Biržų rajono policijos komisariate įvairiose pareigose nuo informatiko iki Reagavimo skyriaus vyriausiojo tyrėjo, turėjo komisaro laipsnį.

Šiandien Jono kabinetas tuščias. Tuščios ir mūsų širdys... Netekome profesionalaus kolegos, gero draugo, šeimą mylinčio vyro, tėčio, sūnaus ir brolio...

Jonas buvo nepataisomas optimistas, mylintis gyvenimą ir be galo branginantis savo šeimą. Jis buvo pirmas išgirstas „Labas rytas“, pirma išvysta šypsena.

Jonas mūsų širdyse išliks kaip sąžiningas, savo darbui atsidavęs pareigūnas, kuris niekada neatsisakydavo padėti ar patarti, užkietėjęs žvejys, menkes traukdavęs net Alanduose, intelektualas, galintis diskutuoti bet kokia tema, niekada nestokojantis puikaus humoro jausmo, tačiau kartu sugebantis išlikti taktišku, žmogišku, jautriu ir pasitempusiu.

Tuštumos, kurią paliko Jonas neužpildys niekas, kadangi išėjo žmogus, kurio pasiilgsime kaip savęs pačių. Išeidamas Jonas išsinešė ir dalelę kiekvieno mūsų širdies.

Biržų policijos bendruomenė.