BDAR
gdpr

Panevėžio apskrities keliuose vykdytos priemonės rezultatai

Data

2020 10 15

Įvertinimas
0
2telefon.jpg

Spalio 6-13 dienomis Panevėžio apskrities policija vykdė prevencinę priemonę, skirtą užkardyti neteisėtam mobiliojo ryšio priemonių naudojimui vairuojant. Tokios ir panašios priemonės vykdomos siekiant, kad keliuose mažėtų eismo įvykių, žuvusiųjų ir sužeistųjų skaičius.

Vairuotojų drausmingumą pareigūnai kontroliavo ir viešo, ir neviešo patruliavimo metu, pirmenybę teigdami nekontaktiniam pažeidimų fiksavimui.

Panevėžio apskrityje buvo nustatyti 88 pažeidėjai, kurie naudojosi mobiliaisiais telefonais vairuodami. Daugiausia jų užfiksuota Panevėžio mieste. Svarbu, kad net 25 vairuotojai neatsakingai elgėsi, šio žalingo įpročio neatsisakė, net ir darbo metu, vairuodami įmonės transporto priemonę.

Sugriežtinę eismo kontrolę pareigūnai nustatė ir daug kitų pažeidimų keliuose, iš viso surašyti 385 Kelių eismo taisyklių pažeidimo protokolai.

Panevėžio policija praneša, kad pavojingam elgesiui kelyje mažinti, grėsmę eismo saugumui keliantiems įpročiams keisti, ir ateityje bus skiriama daug dėmesio.