BDAR
gdpr

Panevėžio apskrities policija pristatė 2021 metų I ketvirčio veiklos rezultatus

Data

2021 05 07

Įvertinimas
3
ketat.jpg

2021 m. gegužės 7 d. Panevėžio apskrities policija pristatė 2021 m. I ketvirčio veiklą ir pasiektus rezultatus. Nuotoliniame susitikime dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, Seimo nariai, teisėsaugos įstaigų atstovai, Panevėžio apskrities savivaldybių merai ir administracijų vadovai, bendradarbiaujančių įstaigų atstovai.

Panevėžio apskrities policijos vadovas Rimantas Bobinas pristatė pirmojo šių metų ketvirčio veiklą. Pasidžiaugė, kad visoje apskrityje gerai vykdomi reagavimo į įvykius kriterijai, pareigūnai laiku pasiekia vietą, kur reikalinga jų pagalba. Komisariato viršininkas pristatė kriminogeninę situaciją, išskyrė nusikaltimus, kurių buvo registruota daugiausiai (vagystės, smurtas, sukčiavimai). Aptarė situaciją šalies keliuose, minėjo, kad sąmoningumo ir atsakingumo vairuotojams dar trūksta. Dažniausiai gyventojai viršija leistiną saugų greitį arba vairuodami naudojasi mobiliuoju telefonu. Nemažėja ir girtų asmenų, sėdančių prie automobilio vairo. Dėl šių priežasčių policija ir toliau skirs daug dėmesio eismo saugumui keliuose užtikrinti, vykdys įvairias prevencines policines priemones, kad užkardytų Kelių eismo taisyklių pažeidimus, užkirstų kelią nelaimingiems atsitikimams, sumažintų eismo įvykių.

Susitikime Rimantas Bobinas dėkojo visoms bendradarbiaujančioms institucijoms, partneriams už glaudų ryšį, už svarų indėlį vykdant nusikaltimų prevenciją, eismo saugumo kontrolę, prižiūrint viešąją tvarką. Pabrėžė, kad tik dirbant kartu galima pasiekti gerų rezultatų, sėkmingai užtikrinti gyventojų saugumą.