BDAR

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas pristatė 2020 metų veiklos rezultatus

Data

2021 02 25

Įvertinimas
1
Panevėžio M ir R.jpg

2021 m. vasario 25 d. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas pristatė 2020 m. veiklą ir pasiektus rezultatus. Nuotoliniame susitikime dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, policijos pareigūnai, Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, Panevėžio rajono meras Povilas Žagūnis, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, jaunieji šauliai, policijos rėmėjai, seniūnai, Saugios kaimynystės grupių nariai.

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis pristatė 2020 metais vykdytą veiklą. Minėjo, kad praėję metai buvo neįprasti ne tik visuomenei, bet ir policijai. Dėl COVID-19 viruso policija turėjo nemažai naujų iššūkių. Tai judėjimo kontrolės užtikrinimas, sergančiųjų ir savizoliacijoje esančių asmenų kontrolė, kitų karantino ribojimų užtikrinimas bei pradėtas taikyti nuotolinis darbas. Panevėžio miesto ir rajono komisariato vadovas padėkojo visiems pareigūnams už darbą, pastangas, nes nepaisant susidariusios neeilinės situacijos, komisariatas sugebėjo mobilizuoti jėgas ir tinkamai vykdyti pavestas funkcijas. Vidas Sabonis taip pat papasakojo apie vykdytą prevencinę veiklą, dėkojo svariai prie jos prisidėjusiems policijos rėmėjams. Už bendradarbiavimą ir prevencinių projektų finansavimą komisariato viršininkas dėkojo Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybėms. Vidas Sabonis išskyrė prioritetines veiklos kryptis 2021 metams: užtikrinti operatyvų reagavimą į A, B ir C kategorijų įvykus, vykdyti proaktyvią veiklą išaiškinant nusikalstamas veikas, užtikrinti prevencinės veiklos efektyvų vykdymą.

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Veiklos skyriaus viršininkas Romaldas Krištopaitis pristatė kriminogeninę situaciją. Pateikė statistinius duomenis apie 2020 metais registruotas ir ištirtas nusikalstamas veikas, pradėtus ikiteisminius tyrimus, vagystes, smurtą artimoje aplinkoje, informavo apie surašytus administracinio nusižengimo protokolus, išimtas akcizais apmokestinamas prekes. Komisariato Veiklos skyriaus viršininkas akcentavo, jog labai svarbus gyventojų sąmoningumo didinimas, kad jie patys nepirktų kontrabandinių prekių ir taip prisidėtų prie kovos su šešėliu. Pasidžiaugė, kad pareigūnai sulaukia vis daugiau pilietiškų gyventojų pranešimų apie matomus teisėtvarkos pažeidimus, žmonės aktyviai prisideda padedant išaiškinti pažeidimus.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnams linkėjo ir šiais metais sėkmingai dirbti užtikrinant gyventojų saugumą.