BDAR

Pasvalio policijos komisariatas pristatė 2020 metų veiklos rezultatus

Data

2021 02 23

Įvertinimas
0
vidus pasvalys.jpg

2021 m. vasario 23 d. Pasvalio rajono policijos komisariatas pristatė 2020 m. veiklą ir pasiektus rezultatus. Nuotoliniame susitikime dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, policijos pareigūnai, Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Pasvalio rajono savivaldybės atstovai, jaunieji šauliai, policijos rėmėjai, seniūnai, Saugios kaimynystės grupių nariai.

Pasvalio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas laikinai einantis viršininko pareigas Andrius Bučinskas pristatė 2020 metais vykdytą veiklą. Andrius Bučinskas minėjo, kad praėjusiais metais visas pasaulis susidūrė su neeiline situacija - COVID-19 virusu, o policija su neplanuotais darbais. Teko pradėti vykdyti funkcijas, kurių ankščiau nėra tekę vykdyti (judėjimo kontrolės užtikrinimas, sergančiųjų ir savizoliacijoje esančių asmenų kontrolė, kitų karantino ribojimų užtikrinimas bei pradėtas taikyti nuotolinis darbas). O Pasvalio komisariatui vienam iš pirmųjų teko atlaikyti ir suvaldyti COVID-19 ligą kolektyve. Laikinasis Pasvalio policijos vadovas pasidžiaugė, kad su iššūkiais komisariatas susitvarkė gerai ir metinių veiklos kriterijų vykdymas aukštesnis lyginant su pastarųjų metų rezultatais.

Taip pat Andrius Bučinskas pateikė statistinius duomenis apie registruotas ir ištirtas nusikalstamas veikas, pradėtus ikiteisminius tyrimus, vagystes, smurtą artimoje aplinkoje, informavo apie surašytus administracinio nusižengimo protokolus, išimtas akcizais apmokestinamas prekes, prevencinę veiklą, lygino pastarųjų 5 metų rezultatais. Pristatė situaciją Pasvalio rajono keliuose, registruotus eismo įvykius, žuvusius ir sužeistus eismo dalyvius, nustatytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, pėsčiųjų ir dviratininkų padarytus pažeidimus. Akcentavo greitą reagavimą į įvykius, į visų kategorijų (A, B, C) pranešimus Pasvalio policijos komisariato pareigūnai reagavo laiku.

Laikinasis Pasvalio policijos vadovas išskyrė prioritetines veiklos kryptis 2021 metams: greitas reagavimas į pranešimus apie įvykius, kokybiškas administracinių nusižengimų ir nusikalstamų veikų ištyrimas, viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas, dėmesys nukentėjusiajam.

Nuotolinio veiklos pristatymo metu pasveikinta Joniškėlio seniūnija, kuri jau antrus metus iš eilės paskelbta saugiausia Pasvalio rajono seniūnija. Taip pat Pasvalio komisariato viršininko pareigas laikinai einantis Andrius Bučinskas dėkojo už glaudų bendradarbiavimą Pasvalio rajono savivaldybei, nes kasmet ženkliai prisideda prie komisariato prevencinės veiklos vykdymo, skiria lėšų projektams finansuoti, kurie svarbūs kuriant saugią aplinką Pasvalio rajone ir užkardant nusikaltamas veikas. Andrius Bučinskas padėkojo visiems aktyviems bendruomenės nariams, minėjo, kad 2020 metais komisariate buvo 14 policijos rėmėjų, kurie policijos pareigūnams pagelbėjo karantino metu kontrolės postuose ir 12 jaunųjų policijos rėmėjų, kurie prisidėjo prie prevencinės veiklos veiklos vykdymo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas pasidžiaugė Pasvalio rajone gražiu policijos sukurtu ryšiu su bendruomene, savivalda, linkėjo Pasvalio rajono policijos komisariatui sėkmingų darbų ir užtikrinti gyventojų saugumą, išlaikyti gyventojų pasitikėjimą.