BDAR
gdpr

Priesaikos žodžius ištarė nauja pareigūnė

Data

2021 09 23

Įvertinimas
0
gret6.jpg

Rugsėjo 22-ąją Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate priesaikos žodžius ištarė nauja pareigūnė Grėta Steponaitytė.

Aktyvi, tvirto charakterio mergina nuo pat mažens lankė įvairius būrelius, išbandė ne vieną sporto šaką. Tad, kai mokykloje vykusioje karjeros dienoje, buvo pristatyta policijos pareigūno profesija, nusprendė, kad nori eiti šiuo keliu. Sužavėjo nemonotoniškas, naudingas visuomenei darbas ir kilni pareigūno misija – padėti žmonėms.

Savo užsibrėžto tikslo Grėta kryptingai siekė. Baigusi mokyklą ji įstojo į Mykolo Romerio universitetą, ten baigė teisės ir policijos veiklos studijas.

Grėta priesaikos žodžius ištarė su entuziazmu, džiaugėsi prisiekusi dirbti Tėvynės labui ir žadėjo tarnyboje negailėti jėgų, dirbti uoliai ir atsakingai.

Naują pareigūnę sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas. Linkėjo atsakingos tarnybos, kad priesaikos žodžius pareigūnė priimtų visa širdimi ir jais vadovautųsi kasdieniniame darbe.

Panevėžio policijos kapelionas Gediminas Jankūnas linkėjo sėkmingos tarnybos ir Dievo palaimos, kuri lydėtų, kai teks priimti svarbius sprendimus, ir asmeniniame gyvenime.