BDAR

Rokiškio rajono policijos komisariatas pristatė 2020 m. veiklos rezultatus

Data

2021 02 18

Įvertinimas
0
vidus rokiškis.jpg

2021 m. vasario 18 d. Rokiškio rajono policijos komisariatas pristatė 2020 m. veiklos rezultatus. Nuotoliniame renginyje dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, policijos pareigūnai, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Jonas Jarutis ir Vidmantas Kanopa, Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Rokiškio rajono savivaldybės atstovai, jaunieji šauliai, policijos rėmėjai, Lietuvos ūkininkų sąjungos Rokiškio skyriaus atstovai, seniūnai, Saugios kaimynystės grupių nariai.

Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis pristatė 2020 metų komisariato veiklą ir pasiektus rezultatus. Komisariato vadovas minėjo, kad praėję metai buvo išskirtiniai, kupini naujų iššūkių ir neplanuotų darbų. Pareigūnams teko paaukoti savo suplanuotą poilsio laiką ir dirbti iš tiesų sudėtingomis sąlygomis. Komisariato viršininkas Rimantas Čepulis dėkojo Rokiškio rajono gyventojams už supratingumą ir geranoriškumą, nes pareigūnai, dirbdami kontrolės postuose, sulaukė ne tik šiltų palaikymo žodžių, bet ir karštos arbatos. Kad policijos darbas yra vertinamas rodo ir itin aukštas visuomenės pasitikėjimas policija.

Rokiškio policijos vadovas pasidžiaugė, kad nors rajono teritorija yra didelė, pareigūnai į įvykius reagavo puikiai. Į A kategorijos įvykius reaguota laiku 100 proc., į B – 99,3 proc., į C – 97,9 proc. Taip pat Rimatas Čepulis pateikė statistinius duomenis apie registruotas ir ištirtas nusikalstamas veikas, pradėtus ikiteisminius tyrimus, vagystes, smurtą artimoje aplinkoje, informavo apie surašytus administracinio nusižengimo protokolus, išimtas akcizais apmokestinamas prekes, prevencinę veiklą, lygino pastarųjų 5 metų rezultatus. Pristatė situaciją Rokiškio rajono keliuose, registruotus eismo įvykius, žuvusius ir sužeistus eismo dalyvius, nustatytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, pėsčiųjų ir dviratininkų padarytus pažeidimus. Akcentavo, kad pradėti 49 ikiteisminiai tyrimai neblaiviems vairuotojams pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d. (kai kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio). Taip pat pabrėžė, kad dėl miškingų teritorijų rajono keliuose dažni susidūrimai su gyvūnais. 2020 m. užfiksuoti 158 eismo įvykiai su gyvūnais. Daugiausia jų įvyko sausio mėnesį.

Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis paminėjo, kad 2020 metais buvo atnaujintas komisariato pastatas, todėl patogiau tiek darbuotojams, tiek ir gyventojams, nes buvo išspręsta neįgaliųjų patekimo į komisariatą problema – įrengtas pandusas.

Nuotolinio veiklos pristatymo metu skirti apdovanojimai aktyviausiems Rokiškio rajono policijos rėmėjams, padėkos įteiktos policijos pareigūnams, o Jūžintų seniūnija paskelbta saugiausia 2020 metų rajono seniūnija.

Rokiškio policijos vadovas padėkojo už darbą pareigūnams, savivaldai ir kitoms institucijoms už glaudų bendradarbiavimą, visuomenei už saugios aplinkos kūrimą, siekiant užkardyti nusikalstamas veikas – vagystes, smurtą artimoje aplinkoje, saugaus eismo pažeidimus.