BDAR
gdpr

Saugaus eismo diena

Data

2021 04 06

Įvertinimas
0
Svetaine2.jpg

Šiandien, balandžio 6-ąją, šalyje minima Saugaus eismo diena. Visuomenė raginama pagalvoti apie kelyje tykančius pavojus ir, kaip svarbu kiekvienam iš mūsų paisyti saugumo reikalavimų. Šią dieną policija organizuoja įvairias prevencines akcijas, kurių metu kviečia eismo dalyvius būti atsakingesniais ir pakantesniais.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai surengė vairuotojų blaivumo patikrinimą. Taip pat priminė vairuotojams, kad būtina važiuoti leistinu greičiu, segėti saugos diržus, o mažuosius keleivius vežti tik tam skirtose kėdutėse.

Reido metu pareigūnai patikrino 419 vairuotojų, dauguma vairuotojų buvo pavyzdingi, laikėsi Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Nustatytas vienas neblaivus ( 0,24 promilės) taksi automobilio vairuotojas, kuriam buvo surašytas protokolas.

Drausmingus vairuotojus pareigūnai sveikino su Saugaus eismo diena ir įteikė kavos kuponus, kad užsukę į degalinę galėtų minutėlę atsipūsti ir pasimėgauti gardžia kava.

Nepamiršti ir pėstieji. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis Panevėžio mieste ir Panevėžio r., Ramygaloje, Vadokliuose ir Velžyje, praeiviams priminė saugaus eismo taisykles. Akcentavo, kad pėstieji turi segėti atšvaitus, neštis šviečiančius žibintus, dėvėti ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais. Prieš įžengiant į važiuojamąją kelio dalį, privaloma įsitikinti, ar eiti yra saugu, dviratininkai turi nulipti nuo dviračio, riedžio, ar elektrinio paspirtuko ir per perėją jį persivesti. Nepilnamečiai, važiuojantys dviračiais ar elektriniais paspirtukais privalo dėvėti dviratininkų šalmus. Dalinti lankstinukai su aktualia informacija, mini padėkos vairuotojams ir pėstiesiems, atšvaitai. Prevencinės akcijos organizatoriai linkėjo visada būti matomais ir saugiais.

Su Saugaus eismo diena! Būkime atsakingi, pasirūpinkime ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumu!