BDAR

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2020 10 12

Įvertinimas
0
Svetaine1(1).jpg

Spalio 5–11 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 859 įvykius (praėjusią savaitę – 901), pradėti 67 ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 32 asmenys.

Per savaitę buvo pradėta 14 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių (apvogti 2 gyvenamieji namai ar butai, 5 vagystės iš negyvenamų patalpų, 3 vagystės iš automobilio, 2 pavogti automobiliai, 2 kitos vagystės). Vagysčių šią savaitę neregistruota Panevėžio rajone ir Biržų rajone.

3 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 5 – dėl turto sugadinimo, 2 –  dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui, 1 – dėl dingusių be žinios (nepilnametis), 3 – dėl sukčiavimo (visi internetinėje erdvėje). Užfiksuoti 3 viešosios tvarkos pažeidimai.

Apskrities keliuose registruoti 2 įskaitiniai eismo įvykiai, kai nukentėjo žmonės. Prie vairo neblaivūs sėdo net 6 vairuotojai, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Po 2 neblaivius vairuotojus nustatyta Panevėžio rajone ir Pasvalio rajone, po 1 Kupiškio ir Rokiškio rajonuose.

Policija primena, kad alkoholis ir vairavimas yra nesuderinami dalykai ir net mažas svaigiųjų gėrimų kiekis gali stipriai sulėtinti mūsų reakciją, gebėjimą orientuotis, adekvačiai įvertinti situaciją. Žmonės turi suvokti, jog neatsakingai elgdamiesi kelyje rizikuoja savo ir kitų gyvybe.

Šį savaitgalį vykę Seimo rinkimai Panevėžio apskrityje praėjo sklandžiai, be didesnių incidentų, policija užregistravo 4 pažeidimus (dėl apsauginių kaukių nedėvėjimo ir viešosios tvarkos pažeidimo).