BDAR

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 02 15

Įvertinimas
0
policij.jpg

Vasario 8 – 14 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 1217 įvykius (praėjusią savaitę – 982), pradėti 48 ikiteisminiai tyrimai (praėjusią savaitę – 36). I areštinę pristatytas 31 asmuo.

Per savaitę buvo pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (2 – vagystės iš namo ar buto, 2 – iš automobilių, 2 – kitos vagystės). Dvi vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Biržų rajone, 2 – Pasvalio rajone. Vagysčių šią savaitę neužregistruota Kupiškio, Rokiškio rajonuose.

Pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 1 – dėl netikrų pinigų, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 2 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 4 – dėl šaukimo į privalomąją karo tarnybą vengimo, 1 – dėl pasipriešinimas valstybės tarnautojui.

Vasario 1 – 7 dienomis apskrities keliuose registruoti 3 įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Juose buvo sužeista pėsčioji ir vairuotojas, žuvo vilkiko vairuotojas. Policijos pareigūnai sustabdė 4 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Du neblaivūs prie vairo sėdo Kupiškio rajone, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Pasvalio rajone.

Sekmadienio popietę Panevėžio aplinkelio sankryžoje, šalia Bernatonių gyvenvietės, dėl sudėtingų oro sąlygų ir slidžios kelio dangos susidūrė 5 automobiliai (4 vilkikai ir 1 lengvasis automobilis). Žmonės nenukentėjo, buvo tik apgadinti automobiliai.

Raginame vairuotojus atsižvelgti į nuolat besikeičiančias oro ir kelio sąlygas. Būkite atidūs, neskubėkite, nes keliai vietomis provėžoti, padengti sniegu, slidūs, yra ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą greitį.