BDAR

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 06 14

Įvertinimas
0
Svetaine.jpg

Birželio 7 – birželio 13 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 1137 įvykius (praėjusią savaitę – 1638), pradėti 66 (praėjusią savaitę – 66) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 38 asmenys.

Per savaitę buvo pradėta 12 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių (8 – iš negyvenamų patalpų, 2 – iš automobilio, 2 – kitos). Šešios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 3 – Biržų rajone, 2 – Rokiškio rajone. Vagysčių savaitę neregistruota Kupiškio ir Pasvalio rajonuose.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl netikros elektroninės mokėjimo priemonės gaminimo ar neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 1 – dėl šaukimo į privalomąją karo tarnybą vengimo.

Birželio 7 – birželio 13 dienomis apskrities keliuose registruoti trys įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Jų metu sužeista nepilnametė riedutininkė. pėstysis ir automobilio vairuotojas. Policijos pareigūnai sustabdė 13 neblaivių vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Trys neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 3 – Kupiškio rajone, 1 – Biržų rajone, 3 – Rokiškio rajone, 3 – Pasvalio rajone.

Birželio 12 d. minima Lietuvos policijos prevencijos padalinių diena. Prevencijos pareigūnų misija yra užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms, skatinti bendruomenės narius dalyvauti nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevencijoje, kartu formuoti saugią aplinką.

Šią dieną Panevėžio apskrities pareigūnai kartu su kolegomis iš kitų apskričių pristatė savo vykdomus projektus, pasidžiaugė laimėjimais, diskutavo ir dalinosi gerąja praktika. Taip pat dėkojo iniciatyviems, pilietiškiems bendruomenių nariams už pagalbą.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas sveikindamas prevencininkus su švente sakė: „Nusikaltimų prevencija yra vienas svarbiausių dalykų užtikrinant gyventojų saugumą. Kuo daugiau dėmesio skiriama prevenciniam darbui, tuo mažiau tenka kovoti su nusikalstamumu ir įvykių pasekmėmis“.

Vadovas padėkojo už indėlį bei įdėtas pastangas, linkėjo kūrybinės energijos, naujų idėjų ir entuziazmo!