BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 07 26

Įvertinimas
3
1245_b838655993ae211287d296468fd2e9fe.jpg

Liepos 19 – 25 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 921 įvykių (praėjusią savaitę – 1050), pradėti 52 (praėjusią savaitę – 73) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 39 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (2 – iš negyvenamų patalpų, 3 – iš gyvenamojo namo ar buto, 1 – iš gyvenamojo namo kiemo, 3 – iš prekybos vietos). Penkios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 2 – Kupiškio rajone, 1 – Biržų rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Pasvalio ir Rokiškio rajonuose.

Pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, 2 – dėl netikrų pinigų, 3 – dėl turto sugadinimo, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Liepos 19 – 25 dienomis apskrities keliuose registruotas vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis. Jo metu sužeista automobilio keleivė. Policijos pareigūnai sustabdė 6 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Keturi neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Rokiškio rajone, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Pasvalio rajone.

Policijos pareigūnai įspėja, kad pastaruoju metu suaktyvėjo telefoniniai sukčiai, kurie apsimeta banko darbuotojais. Pasitelkę melagingus skambučius, jie siekia sužinoti asmeninę informaciją, elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, kad išviliotų pinigus.

PRIMENAME!

• Policijos pareigūnai ar banko darbuotojai jokių piniginių patikrinimų bei procedūrų neatlieka nei namuose, nei telefonu! Jie neskambina gyventojams ir neprašo atskleisti prisijungimo duomenų, slaptažodžių, PIN kodų ar kitos slaptos informacijos.

• Sulaukę skambučio iš nepažįstamų asmenų, kurie prašo atlikti pinigines procedūras telefonu, nedelsiant nutraukite pokalbį!

• Nesidalinkite asmeniniais elektroninės bankininkystės duomenimis!

• Neįsileiskite nepažįstamų asmenų į savo gyvenamąsias patalpas!

• Neperduokite nepažįstamiesiems asmenims savo pinigų, nepervedinėkite pinigų į nurodytas sąskaitas!