BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 08 16

Įvertinimas
0
Svetaine2.jpg

Rugpjūčio 9rugpjūčio 15 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 1017 įvykių (praėjusią savaitę769), pradėti 53 (praėjusią savaitę56) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 35 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (3 – iš negyvenamų patalpų, 1iš gyvenamojo namo ar buto, 1 kita). Viena vagystė įvykdyta Panevėžio mieste, 1 – Pasvalio rajone, 3 – Rokiškio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Biržų ir Kupiškio rajonuose.

Pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, 1dėl netikrų pinigų, 1 – dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo, 3 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Rugpjūčio 9 rugpjūčio 15 dienomis apskrities keliuose registruotas vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis. Jo metu žuvo abu keleiviai, sužeista vairuotoja. Policijos pareigūnai sustabdė 12 neblaivių vairuotojų, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Penki neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste ir rajone, 3 – Kupiškio rajone, 2 Pasvalio rajone, 2 Rokiškio rajone.

Policija pataria! Vairuokite atsakingai!

Primename:

  • 0,2 promilės – nuo tokio kiekio galima pernelyg atsipalaiduoti, o vairuojant reikalingas ypatingas susikaupimas.

  • 0,5 promilės – tokio kiekio užtenka, kad žmogus nebegalėtų įvertinti atstumo ir transporto priemonių gabaritų, sulėtėtų jo reakcija, rizikos suvokimas.

  • 12 valandų – vidutiniškai tiek prireikia laiko, kad alkoholis tikrai būtų visiškai suskaidytas.

  • 0,4 promilės – leistinas alkoholio kiekis kraujyje. Toks kiekis neužtrauks jokios administracinės atsakomybės, tačiau net ir mažiausias alkoholio kiekis gali tapti skaudžios nelaimės priežastimi.

Pastebėję įtartinai ar neatsakingai vairuojančius asmenis, praneškite:

112 (skubios pagalbos tarnybų telefonu)

info@policija.lt

www.epolicija.lt

Saugokime save ir kitus.