BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 08 30

Įvertinimas
0
savaite3.jpg

Rugpjūčio 23 – rugpjūčio 29 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 720 įvykių (praėjusią savaitę – 999), pradėti 59 (praėjusią savaitę – 63) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 22 asmenys.

Per savaitę buvo pradėta 10 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių (4 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš gyvenamojo namo ar buto, 1 – iš prekybos centro, 2 – iš automobilio, 2 – automobilių vagystės). Keturios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 2 – Panevėžio rajone, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Biržų rajone, 1 – Kupiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone.

Pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, 2 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 2 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Rugpjūčio 23 – rugpjūčio 29 dienomis apskrities keliuose registruoti du įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Jų metu sužeistas nepilnametis pėstysis ir elektrinio paspirtuko vairuotojas. Policijos pareigūnai sustabdė 6 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Trys neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 3 – Rokiškio rajone.

♦Artėja ruduo, kai greitai temsta ir ypač svarbu būti matomiems, saugiems kelyje. Labai svarbu, kad keliaujančius tamsiuoju paros metu, vairuotojai pastebėtų! Todėl pėstieji privalo segėti atšvaitą, dėvėti drabužius ar ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Esant blogam matomumui (kai lyja, sninga, yra apniukę ar tvyro rūkas) pėstieji prastai matomi ir dieną.

Būkite atsargūs!

Policija pataria! Atšvaitą prie drabužių reikia pritvirtinti taip, kad jis būtų matomas kitiems eismo dalyviams.

Primename:

Pakabinamą atšvaitą, pervertą virvele ar grandinėle, prisegame prie drabužių (pvz., kišenės), dešinėje pusėje, kad jis švytuotų žmogaus kelių aukštyje.

Atšvaitą-juostelę lengvai uždedame ant drabužių rankovės (truputį aukščiau rankos riešo) ar kojos blauzdos srityje.

Atšvaito paviršiaus plotas turi būti pakankamai didelis, kad transporto priemonės žibintų šviesos galėtų jį apšviesti.

Jei turite tik vieną atšvaitą, jį pritvirtinkite (prisekite) prie drabužių dešinėje pusėje.

Įvykus nelaimei kreipkitės:

112 (skubios pagalbos tarnybų telefonu)

info@policija.lt

www.epolicija.lt

Būkite matomi ne tik šviesios paros metu!