BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 09 06

Įvertinimas
0
SvetaineII.jpg

Rugpjūčio 30 – rugsėjo 5 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 697 įvykius (praėjusią savaitę – 720), pradėti 46 (praėjusią savaitę – 59) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 24 asmenys.

Per savaitę buvo pradėta 11 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių (4 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš gyvenamojo namo ar buto, 4 – iš automobilio, 1 – iš parduotuvės, 1 – kita). Penkios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 3 – Panevėžio rajone, 3 – Rokiškio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Biržų, Kupiškio ir Pasvalio rajonuose.

Pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, 6 – dėl sukčiavimo, 1 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 3 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 1 – dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui.

Rugpjūčio 30 – rugsėjo 5 dienomis apskrities keliuose registruoti penki įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Jų metu žuvo automobilio keleivė, sužeisti automobilio vairuotojas, keleivė ir pėstysis. Policijos pareigūnai sustabdė 5 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Trys neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Kupiškio rajone.

Šį savaitgalį Panevėžys šventė 518-ąjį miesto gimtadienį. Pareigūnai dėkoja dalyviams už kultūringą elgesį – rugsėjo 3 – 5 dienomis vykusių renginių metu incidentų neužfiksuota.