BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 09 13

Įvertinimas
0
savaite2.jpg

Rugsėjo 6 – 12 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 956 įvykius (praėjusią savaitę – 697), pradėti 59 (praėjusią savaitę – 46) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatytas 41 asmuo.

Per savaitę buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (2 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš gyvenamojo namo ar buto, 1 – iš automobilio, 3 – iš parduotuvės, 1 – automobilio vagystė, 1 – kita). Penkios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 2 – Biržų rajone, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Panevėžio rajone ir Kupiškio rajone.

Pradėti šeši ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 1 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 4 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 1 – dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.

Rugsėjo 6 – 12 dienomis apskrities keliuose registruotas vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis. Jo metu sužeistas motociklo vairuotojas. Policijos pareigūnai sustabdė 9 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Du neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio rajone, 1 – Biržų rajone, po 2 – Kupiškio rajone, Pasvalio ir Rokiškio rajonuose.

Rugsėjo 17 dieną (12 – 15 val.) Rokiškyje vyks tradicinė Policijos ir visuomenės šventė. Renginyje bus demonstruojama technika ir ginkluotė, galėsite išmėginti eismo įvykių imitavimo įrenginius, stebėti kinologų su tarnybiniais šunimis ir Mobiliojo būrio pareigūnų pasirodymus. Kviečiame dalyvauti!