BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 10 11

Įvertinimas
1
savaite1.jpg

Spalio 4 – 10 dienomis Panevėžio apskrities policija pradėjo 53 (praėjusią savaitę – 51) ikiteisminius tyrimus.

Per savaitę buvo pradėta 10 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių (1 – iš negyvenamų patalpų, 3 – iš gyvenamojo namo ar buto, 2 – iš gyvenamojo namo kiemo, 1 – iš automobilio, 1 – iš parduotuvės, 2 – kitos). Dvi vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 2 – Panevėžio rajone, 3 – Rokiškio rajone, 3 – Biržų rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Kupiškio ir Pasvalio rajonuose.

Pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, 1 – dėl netikrų pinigų, 3 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 2 – dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui.

Spalio 4 – 10 dienomis apskrities keliuose buvo registruotas vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis. Įvykio metu sužeista dviratininkė. Policijos pareigūnai sustabdė 11 neblaivių vairuotojų, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Keturi neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 3 – Panevėžio rajone, po 1 – Kupiškio, Pasvalio, Biržų ir Rokiškio rajonuose.

Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas. Šiandien pristatomas visiškai naujas įrankis, kuris padės geriau atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje. Naują puslapį www.neapsigauk.lt sukūrė telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ kartu su Lietuvos policija. Daugiau skaitykite:https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/tyrimas-sokiruoja-sukciu-zinuciu-neatpazista-kas-antras-lietuvis