BDAR
gdpr

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 11 22

Įvertinimas
0
savaite2.jpg

Lapkričio 15 – 21 dienomis Panevėžio apskrities policija pradėjo 53 (praėjusią savaitę – 54) ikiteisminius tyrimus.

Per savaitę buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (4 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš automobilio). Dvi vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Biržų rajone, 1 – Pasvalio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Kupiškio, Rokiškio rajonuose.

Pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 1 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 3 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, 2 – dėl netikrų pinigų, 3 – dėl turto sugadinimo.

Lapkričio 15 – 21 dienomis apskrities keliuose buvo registruoti du įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Jų metu sužeistos dvi nepilnametės pėsčiosios. Policijos pareigūnai sustabdė 3 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Vienas neblaivus vairuotojas prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Rokiškio rajone.

Praėjusią savaitę Kupiškio rajono policijos komisariate už pilietišką elgesį, aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą policijai apdovanotas R. Ušinskas, kuris net du kartus padėjo sulaikyti neblaivų vairuotoją. R. Ušinskui buvo įteikta Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Rimanto Bobino padėka, už pilietiškumą, aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą policijai, taip pat simbolinė dovana ,,Angelo sparnai’’. Džiaugiamės ir didžiuojamės pilietišku poelgiu, skatiname visus nebūti abejingais kitų žmonių daromoms nusikalstamoms veikoms ir administraciniams nusižengimams. Skambutis policijos pareigūnams gali išgelbėti Jūsų, Jūsų vaikų ar anūkų gyvybę.