BDAR
Close

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Data

2021 11 29

Įvertinimas
0
savaite4.jpg

Lapkričio 22 – 28 dienomis Panevėžio apskrities policija pradėjo 51 (praėjusią savaitę – 53) ikiteisminį tyrimą.

Per savaitę buvo pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (2 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš gyvenamojo namo ar buto, 2 – iš gyvenamojo namo kiemo, 1 – iš prekybos vietos, 1 – iš automobilio, 1 – kita vagystė). Keturios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone, 1 – Kupiškio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Biržų rajone.

Pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 1 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, 1 – dėl netikrų pinigų, 2 – dėl turto sugadinimo,

Lapkričio 22 – 28 dienomis apskrities keliuose buvo registruoti du įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Jų metu sužeistas nepilnametis paspirtuko vairuotojas ir automobilio keleivis. Policijos pareigūnai sustabdė 5 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Vienas neblaivus vairuotojas prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 2 – Panevėžio rajone, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone.

Siekiant sustiprinti eismo saugumą lapkričio 27-osios rytą Panevėžyje Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė tikslinę policinę-prevencinę priemonę, skirtą vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolei. Reido metu buvo patikrinti 500 transporto priemonių vairuotojai. Sulaikyti 2 neblaivūs (0,42 ir 0,75 promilės) lengvųjų automobilių vairuotojai.

Prisiminkite, kad ir nedidelis alkoholio kiekis gali lemti skaudžias nelaimes kelyje, todėl nesielkite lengvabūdiškai ir nesėskite prie vairo išgėrę!